nl
X

Er zijn nog geen producten in uw winkelwagen geplaatst.


Bent u een fanatiek hardloper of wandelaar en wilt u graag deelnemen aan een evenement of wedstrijd?
Onderstaand hebben wij voor u een overzicht van alle hardloopwedstrijden- en evenementen in de provincie Utrecht:




 
Datum             Loopevenement                                        Plaats      Provincie        Informatie 
         
Juni         
15-06-2018 Businessloop Amersfoort Utrecht http://www.businessloop.nl/informatie/home/
16-06-2018 Cunera Pelgrimstocht Amerongen Utrecht https://www.amerongeninspireert.nl/
16/17-06-2018 Weidenatuurmars Vinkeveen Utrecht http://www.ijsverenigingvinkeveen.nl/
30-06-2018 Amerongse Bosloop Veenendaal Utrecht https://amerongsebosloop.wordpress.com/programma/
         
Juli        
01-07-2018 De Hoef Sportiefwandeltocht De Hoef Utrecht http://www.dehoefsportief.nl/
07/08-07-2018 29e Recreatietocht Utrecht Utrecht http://www.wsv-jong-en-vrolijk.nl/
07-07-2018 Trainingswandeling Verbinding Abcoude Utrecht https://www.wscdeverbinding.nl/
07-07-2018 Grebbelinie Wandeltocht Rhenen Utrecht http://srvv-events.nl/
07-07-2018 Grebbelinie Wandeltocht Renswoude Utrecht http://srvv-events.nl/
11-07-2018 Henschotenmeer Games Woudenberg Utrecht http://henschotermeergames.nl/
13-07-2018 Amersfoort Running Tour Amersfoort Utrecht https://www.vvvamersfoort.nl/nl/uitagenda/1167542882/amersfoort-running-tour
    Nijmegen    
Augustus        
15-08-2019 Henschotenmeer Games Woudenberg Utrecht http://henschotermeergames.nl/
18/19-08-2018 Soester Wandelweekend Soest Utrecht http://www.soesterwandelweekend.nl/
19-08-2018 9e Wandeldag voor Kika Bilthoven Utrecht http://www.wsv-jong-en-vrolijk.nl/
25-08-2018 7e De Leientocht Werkhoven Utrecht https://www.dakvanwerkhoven.nl/
25-08-2018 Grebbelinie Bunker en Forten Wandeltocht Amerongen Utrecht https://www.amerongeninspireert.nl/
25-08-2018 Sportfestival Maarsseveen Maarsseveen Utrecht http://sportfestivalmaarsseveen.nl/informatie/
26-08-2018 Royal Run Baarn Utrecht https://royalrun.nl/
26-08-2018 Jubileumtocht SV De Lat Amersfoort Utrecht http://www.delat.nl/
26-08-2018 Jubileumtocht SV De Lat Bilthoven Utrecht http://www.delat.nl/
         
September        
01/02-09-2018 Vleuten-Tilburg Vleuten Utrecht http://www.wsv-hartvanbrabant.nl/
01-09-2018 Visserij Wandeltocht Bunschoten-Spakenburg Utrecht https://www.wandel.nl/wandelagenda/evenement/visserij-wandeltocht-bunschoten-spakenburg-2018-09-01.htm
08-09-2018 Baarn en De Vuursche Baarn Utrecht http://www.wscdeverbinding.nl/
09-09-2018 MS Motion Utrecht Utrecht https://www.msmotion.nl/
09-09-2018 Sluizenloop Nieuwegein Utrecht https://www.sluizenloop.nl/
09-09-2018 Color Run Utrecht Utrecht http://thecolorrun.co.nl/
16-09-2018 4de Running Zeistloop Zeist Utrecht http://www.runningzeist.nl/runningzeistloop
19-09-2018 Amerongse Bovenpoldertocht, groepswandeling Amerongen Utrecht https://www.samenoppad-wandelen.nl/
23-09-2018 Groepswandeling Verbinding Bunnik Utrecht https://www.wscdeverbinding.nl/
28-09-2018 Run 4 Rabiës Utrecht Utrecht http://www.run4rabies.nl/